Na naszej stronie znajdziesz zawsze nowe i ciekawe gry!Witajcie na stronie Fajne Gry! Nasz portal to fajne gry dla dzieci i dla wszystkich. Każdy znajdzie coś fajnego dla siebie w odpowiedniej kategorii. Począwszy od gier dla dzieci i zabaw online przez gry zręcznościowe i strzelanki a skończywszy na grach strategicznych i przeglądarkowych dokładamy wszelkich starań aby w serwisie zagościła nowa gra. Wiemy jak bardzo ważne dla Was użytkownicy jest nadążanie za nowościami dlatego staramy się dodawać tylko dobre, ciekawe i nowe gry. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Battlestar Galactica

Zagraj
Battlestar Galactica

Zagraj w kosmiczną strzelankę i przenieś się do serialu science fiction. Musisz tylko zdecydować po której stronie jesteś i kto będzie Ci bardziej odpowiadał: Człowiek czy Cylon? Przenieś się do odległej galaktyki gdzie będziesz mógł spotkać bohaterów serialu, wykonywać misje przełożonych i latać statkami rodem z filmu.
Jak wiemy Cyloni zostali stworzeni przez człowieka, ale z czasem przeobrazili się w zbuntowane roboty. Czas wziąć sprawy w swoje ręce i stanąć po jednej ze stron. Czy będą to potężne roboty czy ludzie? Wybór należy do Ciebie!
Zagraj i zarejestruj się za darmo w tej bardzo rozbudowanej grze na przeglądarkę.


Link do gry:

Podobne Gry


Codziennie nowe, fajne gry i zabawy!