Na naszej stronie znajdziesz zawsze nowe i ciekawe gry!Witajcie na stronie Fajne Gry! Nasz portal to fajne gry dla dzieci i dla wszystkich. Każdy znajdzie coś fajnego dla siebie w odpowiedniej kategorii. Począwszy od gier dla dzieci i zabaw online przez gry zręcznościowe i strzelanki a skończywszy na grach strategicznych i przeglądarkowych dokładamy wszelkich starań aby w serwisie zagościła nowa gra. Wiemy jak bardzo ważne dla Was użytkownicy jest nadążanie za nowościami dlatego staramy się dodawać tylko dobre, ciekawe i nowe gry. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Czołgista – World of Tanks

Zagraj
Czołgista – World of Tanks

Czyli bitwy czołgów czas zacząć. World of Tanks to darmowa gra MMO w której jesteś tytułowym czołgistą a Twoim zadaniem jest próba pokonania przeciwnej drużyny. Nie jest to jednak typowa strzelanka, ale gra z elementami RPG w której zdobywamy doświadczenie i zarabiamy kasę, którą przeznaczamy na upgrade naszej maszyny na gąsienicach wyposażając ją w nowy, lepszy silnik czy też unikalną broń.
To bardzo rozbudowana gra łącząca w sobie grę akcji oraz RPG, która zapewni Ci rozrywkę na długi czas. Zarejestruj się i zacznij grać ZA DARMO!


Link do gry:

Podobne Gry


Codziennie nowe, fajne gry i zabawy!