Na naszej stronie znajdziesz zawsze nowe i ciekawe gry!Witajcie na stronie Fajne Gry! Nasz portal to fajne gry dla dzieci i dla wszystkich. Każdy znajdzie coś fajnego dla siebie w odpowiedniej kategorii. Począwszy od gier dla dzieci i zabaw online przez gry zręcznościowe i strzelanki a skończywszy na grach strategicznych i przeglądarkowych dokładamy wszelkich starań aby w serwisie zagościła nowa gra. Wiemy jak bardzo ważne dla Was użytkownicy jest nadążanie za nowościami dlatego staramy się dodawać tylko dobre, ciekawe i nowe gry. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Darkorbit

Zagraj
Darkorbit

Darkorbit to bardzo ciekawa gra akcji stworzona na przeglądarkę internetową. W grze rozgrywamy walki z prawdziwymi przeciwnikami samemu lub np. w sojuszu z przyjaciółmi.
Jako pilot statku kosmicznego walczysz z wielkimi tego świata, obcymi najeźdźcami itd.. Z czasem zyskujesz coraz większą sławę i pieniądze. Udoskonalasz swój wahadłowiec dokupując nowe, jeszcze lepsze, rodzaje broni, amunicji i narzędzia do obrony. Ciekawostką w grze Darkorbit jest możliwość gry o prawdziwe pieniądze – co miesiąc do wygrania 10 tys. euro dzięki wygraniu bitwy Jackpot. Spróbuj swoich sił…

Jesteś gotów na spektakularne potyczki i niesamowite misje? Zarejestruj się za darmo i zacznij swoją niesamowitą przygodę na orbicie!


Link do gry:

Podobne Gry


Codziennie nowe, fajne gry i zabawy!