Na naszej stronie znajdziesz zawsze nowe i ciekawe gry!Witajcie na stronie Fajne Gry! Nasz portal to fajne gry dla dzieci i dla wszystkich. Każdy znajdzie coś fajnego dla siebie w odpowiedniej kategorii. Począwszy od gier dla dzieci i zabaw online przez gry zręcznościowe i strzelanki a skończywszy na grach strategicznych i przeglądarkowych dokładamy wszelkich starań aby w serwisie zagościła nowa gra. Wiemy jak bardzo ważne dla Was użytkownicy jest nadążanie za nowościami dlatego staramy się dodawać tylko dobre, ciekawe i nowe gry. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Drakensang Online

Zagraj
Drakensang Online

Drakensang Online to pierwsza gra fantasy na przeglądarkę z popularnej sagi Drakensang. Zostań bohaterem i chroń ludzkość przed zagrożeniem płynącym ze strony Świata Mroku. W grze pokonujesz ciekawe, różnorodne krainy i wykonujesz misje jednocześnie uważając na czyhające wokół potwory.
Możesz stać się czarodziejem lub rycerzem – uczysz się wielu niezbędnych umiejętności i wyposażasz się w różnego rodzaju broń, zbroje i przedmioty aby wykorzystać to w przyszłości i zagrać z wieloma tysiącami graczy online.
Zagraj teraz za darmo pierwszorzędną gra fantasy w 3D w przeglądarce!


Link do gry:

Podobne Gry


Codziennie nowe, fajne gry i zabawy!