Na naszej stronie znajdziesz zawsze nowe i ciekawe gry!Witajcie na stronie Fajne Gry! Nasz portal to fajne gry dla dzieci i dla wszystkich. Każdy znajdzie coś fajnego dla siebie w odpowiedniej kategorii. Począwszy od gier dla dzieci i zabaw online przez gry zręcznościowe i strzelanki a skończywszy na grach strategicznych i przeglądarkowych dokładamy wszelkich starań aby w serwisie zagościła nowa gra. Wiemy jak bardzo ważne dla Was użytkownicy jest nadążanie za nowościami dlatego staramy się dodawać tylko dobre, ciekawe i nowe gry. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Kocia Paczka

Kocia Paczka

Naszym zadaniem jest tak poustawiać kotki na planszy w poziomie lub w pionie aby co najmniej 3 znalazły się obok siebie. One wtedy znikną a my dostaniemy punkty. Kotka możemy zamienić z drugim sąsiadującym, pod warunkiem że ta zamiana spowoduje ułożenie obok siebie co najmniej trzech takich samych kociaków.
Na wykonanie zadania mamy określony czas jednak za każdą partię połączonych w grupę kotków otrzymamy dodatkowy sekundy. W tej grze posługujemy się myszką. Zamieniamy bloczki: klikając na jeden a następnie na drugi. Opis tej gry po polsku znajdziemy także w samej grze.


Link do gry:

Podobne Gry


Codziennie nowe, fajne gry i zabawy!