Na naszej stronie znajdziesz zawsze nowe i ciekawe gry!Witajcie na stronie Fajne Gry! Nasz portal to fajne gry dla dzieci i dla wszystkich. Każdy znajdzie coś fajnego dla siebie w odpowiedniej kategorii. Począwszy od gier dla dzieci i zabaw online przez gry zręcznościowe i strzelanki a skończywszy na grach strategicznych i przeglądarkowych dokładamy wszelkich starań aby w serwisie zagościła nowa gra. Wiemy jak bardzo ważne dla Was użytkownicy jest nadążanie za nowościami dlatego staramy się dodawać tylko dobre, ciekawe i nowe gry. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Labirynt

Labirynt

Znalazłeś się w wielkim labiryncie gdzieś pod piramidami. I co teraz? Teraz trzeba znaleźć wyjście, jednak zanim to zrobisz musisz odnaleźć kluczyk. Gdy znajdziesz kluczyk drzwi zostaną otwarte i wtedy trzeba je znaleźć. W każdej z plansz nasza misja wygląda podobnie: znajdź kluczyk i wyjście, czasami mamy do dyspozycji teleport lub inne narzędzie.
Zadanie nie jest proste, ponieważ na naszej drodze – jak to w labiryncie – wiele zakręconych i rozgałęziających się dróg. To gra dla prawdziwych śmiałków, którzy mają dobrą pamięć i odrobinę cierpliwości. Naszą uwięzioną postacią sterujemy przy pomocy strzałek na klawiaturze. Zatem do dzieła! Zagadka czeka…


Link do gry:

Podobne Gry


Codziennie nowe, fajne gry i zabawy!