Na naszej stronie znajdziesz zawsze nowe i ciekawe gry!Witajcie na stronie Fajne Gry! Nasz portal to fajne gry dla dzieci i dla wszystkich. Każdy znajdzie coś fajnego dla siebie w odpowiedniej kategorii. Począwszy od gier dla dzieci i zabaw online przez gry zręcznościowe i strzelanki a skończywszy na grach strategicznych i przeglądarkowych dokładamy wszelkich starań aby w serwisie zagościła nowa gra. Wiemy jak bardzo ważne dla Was użytkownicy jest nadążanie za nowościami dlatego staramy się dodawać tylko dobre, ciekawe i nowe gry. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Linki do ciekawych stron


Poniżej znajdziesz kilka wartych polecenia stron:

gry dla dzieci od BobiBobi to portal w którym znajdziesz tylko dobre, sprawdzone i bezpieczne zabawy i gry dla najmłodszych. Wejdź, zagraj i przekonaj się!
gry dla dziewczyn tutaj żadna dziewczyna nie będzie się nudzić. Na grydladziewczyn.pl dziewczynki znajdą wiele gier z kucykami MLP, Monster High czy księżniczkami.
ubieranki to mega wypaśne gry dla dziewczyn w ubieranie, strojenie i dekorowanie. Dziewczynki znajdą tam świetną, rozwijającą zabawę, która porwie je na wiele godzin.
gry komputerowe znajdziesz tam stare i nowe gry na komputer do pobrania. Gry w wersji freeware (za darmo) lub shareware (za małą opłatą).
gry na tablet to strona przystosowana do wszystkich urządzeń mobilnych, na której znajdziesz bardzo ciekawe gry na tableta, gry na smartfona skierowane nie tylko do dzieci.
gry z gotowaniem to gry dla dziewczyn gdzie gotujemy, pieczemy, smażymy i dekorujemy. Zapraszamy do zabawy w gotowanie online w których realizujemy prawdziwe przepisy kulinarne.
filmiki dla dzieci – to serwis w którym zawsze znajdziesz fajne i śmieszne filmiki i zdjęcia dla dzieci i dla wszystkich.


Codziennie nowe, fajne gry i zabawy!