Na naszej stronie znajdziesz zawsze nowe i ciekawe gry!Witajcie na stronie Fajne Gry! Nasz portal to fajne gry dla dzieci i dla wszystkich. Każdy znajdzie coś fajnego dla siebie w odpowiedniej kategorii. Począwszy od gier dla dzieci i zabaw online przez gry zręcznościowe i strzelanki a skończywszy na grach strategicznych i przeglądarkowych dokładamy wszelkich starań aby w serwisie zagościła nowa gra. Wiemy jak bardzo ważne dla Was użytkownicy jest nadążanie za nowościami dlatego staramy się dodawać tylko dobre, ciekawe i nowe gry. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Linki do ciekawych stron


Poniżej znajdziesz kilka wartych polecenia stron:

gry dla dzieci od BobiBobi to portal w którym znajdziesz tylko dobre, sprawdzone i bezpieczne zabawy i gry dla najmłodszych. Wejdź, zagraj i przekonaj się!
gry dla dziewczyn tutaj żadna dziewczyna nie będzie się nudzić. Na grydladziewczyn.pl dziewczynki znajdą wiele gier z kucykami MLP, Monster High czy księżniczkami.
ubieranki to mega wypaśne gry dla dziewczyn w ubieranie, strojenie i dekorowanie. Dziewczynki znajdą tam świetną, rozwijającą zabawę, która porwie je na wiele godzin.
gry komputerowe znajdziesz tam stare i nowe gry na komputer do pobrania. Gry w wersji freeware (za darmo) lub shareware (za małą opłatą).
kurka koko to blog poświęcony kurom, a dokładniej kurce Koko i jej przyjaciółkom. Znajdziesz tam Kurkowe zabawki, zdjęcia, gry, zabawy i filmiki.
gry z gotowaniem to gry dla dziewczyn gdzie gotujemy, pieczemy, smażymy i dekorujemy. Zapraszamy do zabawy w gotowanie online w których realizujemy prawdziwe przepisy kulinarne.
filmiki dla dzieci – to serwis w którym zawsze znajdziesz fajne i śmieszne filmiki i zdjęcia dla dzieci i dla wszystkich.


Codziennie nowe, fajne gry i zabawy!