Na naszej stronie znajdziesz zawsze nowe i ciekawe gry!Witajcie na stronie Fajne Gry! Nasz portal to fajne gry dla dzieci i dla wszystkich. Każdy znajdzie coś fajnego dla siebie w odpowiedniej kategorii. Począwszy od gier dla dzieci i zabaw online przez gry zręcznościowe i strzelanki a skończywszy na grach strategicznych i przeglądarkowych dokładamy wszelkich starań aby w serwisie zagościła nowa gra. Wiemy jak bardzo ważne dla Was użytkownicy jest nadążanie za nowościami dlatego staramy się dodawać tylko dobre, ciekawe i nowe gry. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Pyramid Runner

Pyramid Runner

Wcielamy się w postać podróżnika wędrującego gdzieś po egipskich piramidach. Nasz podróżnik wędruje w poszukiwaniu skarbów i całkiem nieźle mu to wychodzi znajduje np. na swej drodze sztabki złota. W wykonaniu zadania przeszkadza nam chodzący za nim goryl, którego w pewien łatwy sposób możemy unieszkodliwić – przynajmniej na chwilę:). Aby jednak przejść level musimy zebrać wszystkie sztabki złota, nie dać złapać się gorylkowi i uciec do wyjścia oznaczonego Exit.
Sterujemy strzałkami na klawiaturze w prawo lub w lewo – ruch podróżnika w prawo / w lewo. Strzałkami w górę lub w dół chodzenie po drabince w górę / w dół. Klawisz “Z” – kopanie dołka z lewej strony, “X” – kopanie z prawej strony. Wykopanego dołka możemy użyć w celu unieszkodliwienia gorylka – kopiemy dołek, goryl wpada, a my robimy co chcemy:). Możemy także zamiast klawiatury użyć myszki wtedy tam gdzie klikniemy tam podąży nasz bohater.


Link do gry:

Podobne Gry


Codziennie nowe, fajne gry i zabawy!