Na naszej stronie znajdziesz zawsze nowe i ciekawe gry!Witajcie na stronie Fajne Gry! Nasz portal to fajne gry dla dzieci i dla wszystkich. Każdy znajdzie coś fajnego dla siebie w odpowiedniej kategorii. Począwszy od gier dla dzieci i zabaw online przez gry zręcznościowe i strzelanki a skończywszy na grach strategicznych i przeglądarkowych dokładamy wszelkich starań aby w serwisie zagościła nowa gra. Wiemy jak bardzo ważne dla Was użytkownicy jest nadążanie za nowościami dlatego staramy się dodawać tylko dobre, ciekawe i nowe gry. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Sadzimy Palmy

Sadzimy Palmy

Sadzimy drzewka palmowe na całej kuli ziemskiej… Nierealne? W tej grze jak najbardziej, a do tego po całym globie gonią nas różne zwierzątka: króliki, bobry itd… Zadaniem Chowder bohatera naszej gierki jest uratowanie naszej planety w tym Marcepanowego Miasta przed zagładą spowodowaną zanieczyszczeniem środowiska. Wpadł na pomysł że zrobi to przy pomocy drzew. Pomysł jak najbardziej w dechę, ale drzewa trzeba jeszcze posadzić. A więc do dzieła pomóżmy naszemu bohaterskiemu Chowderowi wykonać zadanie.
Chowder sadzonki drzewek ma przy sobie, ale musi dotrzeć do wykopanej dziury. Ruch w prawo lub w lewo naszego bohatera zależy od tego w jakim położeniu jest myszka. Jeśli z lewej strony – Chowder biegnie w lewo, jeśli z prawej – w prawo. Gdy pojawi się królik omijamy go skacząc – klikamy myszką w odpowiednim momencie. Nie czekajmy więc – przyszłość ziemi w naszych rękach…


Link do gry:

Podobne Gry


Codziennie nowe, fajne gry i zabawy!