Na naszej stronie znajdziesz zawsze nowe i ciekawe gry!Witajcie na stronie Fajne Gry! Nasz portal to fajne gry dla dzieci i dla wszystkich. Każdy znajdzie coś fajnego dla siebie w odpowiedniej kategorii. Począwszy od gier dla dzieci i zabaw online przez gry zręcznościowe i strzelanki a skończywszy na grach strategicznych i przeglądarkowych dokładamy wszelkich starań aby w serwisie zagościła nowa gra. Wiemy jak bardzo ważne dla Was użytkownicy jest nadążanie za nowościami dlatego staramy się dodawać tylko dobre, ciekawe i nowe gry. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Seafight

Zagraj
Seafight

Seafight – w tej strategicznej grze wcielamy się w rolę pirata, a naszym zdaniem jest zdobywanie coraz większych łupów i dbanie o ekonomiczne aspekty naszej floty.
Na początku nie jest jednak tak “różowo” bo zaczynamy jako początkujący pirat na małym i słabo wyposażonym statku. Zanim wypłyniemy na głębokie wody najmujemy załogę, zaopatrujemy się w uzbrojenie i niezbędny ekwipunek. Z czasem rozwijamy się i zaopatrujemy w nowe elementy statku, nową, lepszą broń lub nowe okręty.
Gdy już rozwiniemy nieco nasz statek możemy zmierzyć się z innymi przeciwnikami (graczami). I tak: – możemy walczyć na działa – w tym trybie decyduje uzbrojenie naszego statku i jeśli wygramy wtedy przeciwnik się wycofuje i ucieka lub tonie, – możemy walczyć w abordażu gdzie liczy się nasza załoga i jeśli wygramy potyczkę nasz przeciwnik musi oddać nam wszystkie dobra.
Jeśli jesteś zwolennikiem morskich bitew i piratów to Seafight jest zdecydowanie dla Ciebie. Zacznij już teraz i zarejestruj się za darmo.

Sterujemy – przy pomocy myszki,
Rejestracja – aby zagrać należy się zarejestrować. Rejestracja jest darmowa.


Link do gry:

Podobne Gry


Codziennie nowe, fajne gry i zabawy!