Na naszej stronie znajdziesz zawsze nowe i ciekawe gry!Witajcie na stronie Fajne Gry! Nasz portal to fajne gry dla dzieci i dla wszystkich. Każdy znajdzie coś fajnego dla siebie w odpowiedniej kategorii. Począwszy od gier dla dzieci i zabaw online przez gry zręcznościowe i strzelanki a skończywszy na grach strategicznych i przeglądarkowych dokładamy wszelkich starań aby w serwisie zagościła nowa gra. Wiemy jak bardzo ważne dla Was użytkownicy jest nadążanie za nowościami dlatego staramy się dodawać tylko dobre, ciekawe i nowe gry. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Snowy: Treasure Hunter 3

Snowy: Treasure Hunter 3

Snowy Treasure Hunter 3 – to trzecia część przygód niedźwiadka Snowy’ego. Tym razem Snowy po przygodzie z restauracją w Snowy: Lunch Rush wraca do swojego dawnego żywiołu jakim jest przemierzanie światów, odkrywanie tajemnic i kolekcjonowanie skarbów. I tym razem zbieramy drogocenne przedmioty z planszy jednakże w tym przypadku akcja gry dzieje się w starym zamczysku gdzie czai się sporo niebezpieczeństw takich jak np. stworki w ubraniu klowna czy rycerze. Ale nie mamy się czym martwić gdyż do dyspozycji mamy sporo narzędzi do samoobrony lub ucieczki: możemy wykopać dołek na wroga, zastawić klatkę lub schować się w szałasie, mamy także bombę, młot udarowy itp.
Sterujemy tradycyjnie strzałkami na klawiaturze w prawo lub w lewo – ruch Snowy’ego. Strzałkami w górę lub w dół chodzenie po drabince w górę / w dół. Klawisz “Z” – kopanie dołka z lewej strony, “X” – kopanie z prawej strony. Możemy także zamiast klawiatury użyć myszki wtedy tam gdzie klikniemy tam podąży nasz bohater. Dodatkowo cała instrukcja jest przedstawiona obrazkowo po uruchomieniu gry. Miłej zabawy!


Link do gry:

Podobne Gry


Codziennie nowe, fajne gry i zabawy!