Na naszej stronie znajdziesz zawsze nowe i ciekawe gry!Witajcie na stronie Fajne Gry! Nasz portal to fajne gry dla dzieci i dla wszystkich. Każdy znajdzie coś fajnego dla siebie w odpowiedniej kategorii. Począwszy od gier dla dzieci i zabaw online przez gry zręcznościowe i strzelanki a skończywszy na grach strategicznych i przeglądarkowych dokładamy wszelkich starań aby w serwisie zagościła nowa gra. Wiemy jak bardzo ważne dla Was użytkownicy jest nadążanie za nowościami dlatego staramy się dodawać tylko dobre, ciekawe i nowe gry. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Snowy – Treasure Hunter

Snowy – Treasure Hunter

Snowy – Treasure Hunter – to ciekawa gierka platformowa w której spotykamy się z niedźwiadkiem Snowy’m, którego zadaniem jest zebrać wszystkie skarby. Tym razem Snowy przenosi się pod piramidy i tam zbiera tajemnicze skarby Faraonów, przy okazji odkrywając mumie lub skarby ukryte pomiędzy skałami.
Po zebraniu wszystkich skarbów odsłania nam się wyjście do którego się udajemy. Dzięki temu przenosimy się do kolejnego levelu. Sterujemy Snowy’m strzałkami klawiatury lub kursorem myszki wskazując poprzez kliknięcie gdzie ma się udać Snowy. Skarby, które są ukryte możemy wydobyć przy pomocy kilofa w który wyposażony jest Snowy – używamy go wybierając literkę Z lub X.


Link do gry:

Podobne Gry


Codziennie nowe, fajne gry i zabawy!