Na naszej stronie znajdziesz zawsze nowe i ciekawe gry!Witajcie na stronie Fajne Gry! Nasz portal to fajne gry dla dzieci i dla wszystkich. Każdy znajdzie coś fajnego dla siebie w odpowiedniej kategorii. Począwszy od gier dla dzieci i zabaw online przez gry zręcznościowe i strzelanki a skończywszy na grach strategicznych i przeglądarkowych dokładamy wszelkich starań aby w serwisie zagościła nowa gra. Wiemy jak bardzo ważne dla Was użytkownicy jest nadążanie za nowościami dlatego staramy się dodawać tylko dobre, ciekawe i nowe gry. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

The Settlers Online

Zagraj
The Settlers Online

The Settlers Online – Odkryj nieznane krainy, rozwijaj gospodarkę i powiększaj granice swojego królestwa. Z odrobiną wysiłku, sprytu i pomocy osadników przekształcisz twoją małą wioskę w niezwykłą, kwitnącą metropolię gospodarczą. Strategiczne umiejętności pozwolą Ci stworzyć wraz z innymi graczami zupełnie nowy, jeszcze ciekawszy, wirtualny świat.

Jak przekształcić małą niezamieszkałą osadę w wielką metropolię? Wystarczy zagrać w DARMOWĄ grę przeglądarkową The Settlers Online i zarejestrować się. To do niczego nie zobowiązuje, a pozwoli Wam rozpocząć wspaniałą przygodę z osadnikami. Buduj – korzystaj ze stolarni, tartaków, Rozwijaj przemysł – korzystaj z kopalni miedzi, Niszcz wrogich osadników, Zbuduj wielkie i potężne wojsko.

Ważnym elementem jest utrzymywanie dobrych stosunków z sojusznikami. A więc nie czekaj i okryj The Settlers Online i stwórz własne królestwo!


Link do gry:

Podobne Gry


Codziennie nowe, fajne gry i zabawy!