Na naszej stronie znajdziesz zawsze nowe i ciekawe gry!Witajcie na stronie Fajne Gry! Nasz portal to fajne gry dla dzieci i dla wszystkich. Każdy znajdzie coś fajnego dla siebie w odpowiedniej kategorii. Począwszy od gier dla dzieci i zabaw online przez gry zręcznościowe i strzelanki a skończywszy na grach strategicznych i przeglądarkowych dokładamy wszelkich starań aby w serwisie zagościła nowa gra. Wiemy jak bardzo ważne dla Was użytkownicy jest nadążanie za nowościami dlatego staramy się dodawać tylko dobre, ciekawe i nowe gry. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

ZooMumba

Zagraj
ZooMumba

ZooMumba to gra w której naszym zadaniem jest kierowanie swoim własnym Zoo. Rozpoczynamy jak przystało na dyrektora: otrzymujemy teren na którym trzeba wybudować wszystko od podstaw. I tak rozpoczynając od budowy alejek i wybiegów dla zwierząt, kolejno rozwijamy nasz “zoobiznes” uzupełniając go o coraz to nowsze budynki, możliwość dostępu do kolejnych gatunków zwierząt i ciągle powiększający się ogród zoologiczny.
Dbamy o dobre samopoczucie naszych podopiecznych oraz zwiedzających nasze Zoo co może przynieść nam awans na kolejne poziomy. A więc jak w prawdziwym zoo dokarmiamy zwierzątka, sprzątamy po nich, dbamy o ich dobre samopoczucie. Z biegiem czasu nasza firma się rozwija i będziemy mogli zatrudniać pracowników i płacić im za wykonaną pracę. Aby to jednak zrobić musimy posiadać pieniądze na wypłaty dlatego też sprzedajemy bilety wstępu itd.. Pozostaje życzyć tylko… Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.
Granie – rejestracja darmowa, po polsku i bez instalowania.


Link do gry:

Podobne Gry


Codziennie nowe, fajne gry i zabawy!